Get Adobe Flash player
Търсене
Абонирай се за новини

IIри шах турнир за "Купата на Тера Мол"

На 18 март в Тера Мол ще се проведе IIри Шахматен турнир за „Купата на Тера Мол”. В него могат да вземат участие всички желаещи, които са до 18-годишна възраст. Участниците ще бъдат разпределени в две възрастови групи.
Турнирът е със стартов час 10:00 ч., а ние от Тера Мол - Габрово заедно с Шахматен клуб „Орловец 1997“, ще очакваме участниците на етаж +1 в Тера Мол.
Повече информация на телефон 0885 046 866 или на terramall.bg

POSTER CHESS 2018

Официални правила:

ОрганизаториТера център ЕООД, Шахматен клуб „Орловец 1997”

Дата и място: 18.03.2018 г., 10:00 ч., Тера Мол – Габрово

Право на участие: всички явили се на място участници до 18 г. на тел.: 0885 046 866 или на e-mail:   Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

Без такса за участие!

Система на провеждане: Швейцарска система

Награди: Победителите в групите до 12 и над 12 години получават „Купата на Тера Мол”. Вторите и трети места в трите групи получават медали. Всички участници получават грамоти.

Допълнителни награди: За най-малък участник.

Класиране: Класирането е в зависимост от броя на спечелените точки. В случай на равенство се прилагат следните допълнителни показатели: Резултат от партиите между състезателите в същата точкова група; Редуциран Бухолц (–1); Бухолц; Зонеборн-Бергер; По-голям брой победи.

За контакти: Teл: +359 885 046 866 – Маркетинг мениджър Тера Мол

e-mail:  Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.